Ubezpieczenia od utraty wartości samochodu nowego, jaki i używanego

Jak działa GAP?

Nie trać ani złotówki z wartości samochodu z dnia jego zakupu! Wystarczy, że zdecydujesz się na ubezpieczenie GAP Defend, które w przypadku wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, pozwoli Ci nabyć nowy samochód o tej samej wartości (klasie), co utracony czy też bezproblemowo spłacić zaciągnięty leasing/kredyt.

Nowy samochód w pierwszych trzech latach eksploatacji traci nawet 60% swojej pierwotnej wartości! Niestety, w przypadku zaistnienia tak stresującego zdarzenia, jakim jest szkoda całkowita czy kradzież samochodu z reguły wysokość odszkodowania wypłaconego z ubezpieczenia Auto-Casco jest niższa niż jego wartość fakturowa, co oznacza, że nie otrzymasz w 100% zwrotu zainwestowanych środków.
Zasadą jest, że podstawowy zakład ubezpieczeń wypłaca odszkodowanie równe rynkowej wartości pojazdu z dnia zaistnienia szkody.

 AUTO

Dla Ciebie oznacza to stratę finansową! Jednak dzięki ubezpieczeniu GAP bezstratnie wyjdziesz z kłopotu. GAP pokrywa różnicę pomiędzy pierwotną wartością pojazdu z faktury zakupu (GAP Fakturowy) lub wartością z polisy AC a wypłaconym odszkodowanie przez podstawowy zakład ubezpieczeń (wartość rynkowa z dnia zaistnienia szkody).

Wypłata z GAP DEFEND to dodatkowe odszkodowanie do odszkodowania z polisy AC lub OC sprawcy. Dzięki ubezpieczeniu GAP, spłata pozostałych rat zaciągniętego finansowania nie będzie stanowiła już najmniejszego problemu, a nadwyżka wystarczy na uruchomienie kolejnego kredytu/leasingu.

W naszej ofercie dostępne jest ubezpieczenie GAP dla motocykli, samochodów osobowych do 3.5t oraz ciężarowych powyżej 3.5t.

- GAP MAX (Fakturowy)

- GAP MAX AC (Casco)

- GAP MINI PLUS